previous arrow
next arrow
PlayPause
Shadow
Slider

Ať už Táborem jen projíždíte, nebo plánujete delší pobyt, nabízíme klidné ubytování za příznivou cenu.

Náš motel leží na okraji Tábora přímo u výpadovky na České Budějovice. K dispozici jsou vám prostorné pokoje s minibarem, WiFi připojení k Internetu a parkování na motelovém parkovišti.

RecepceÚtulné pokoje nově vybavené v minimalistickém stylu, s Wi-Fi, Stream TV a minibarem, v klidném prostředí ideálním pro relax a odpočinek. Zároveň pár metrů od centra města, restaurací, kina, vlakového nádraží a zastávek autobusu i MHD. Motel Vega v Sezimově Ústí vám poskytuje skvělé zázemí na strategickém místě: u mezinárodní silnice E55, pět kilometrů od Tábora – turisticky atraktivního města. Ideální ubytování pro ty, kteří jen projíždějí, či hledají místo pro krátkodobý pracovní pobyt. Vhodné pro turisty plánující přes den poznávat krásy jižních Čech a večer strávit v klidu s přáteli.

Deset pokojů, recepce, jídelna, bar, útulné prostorné atrium a před zraky okolí skrytá zahrada. K tomu vlastní parkoviště a kolárna přímo u motelu. Jako bonus dobrá cena a personál, který udělá maximum pro vaši spokojenost.

Po domluvě vás ubytujeme kdykoli během dne. Snídani jako od maminky podáváme od 7 do 10 hodin. Naše skvělá italská káva chutná jako z vyhlášené kafetérie. V baru nabídku doplňují nealko i alko nápoje, pivo, kvalitní moravská vína či hruškovice Williams.

Přestože v Motelu Vega není restaurace, hlady rozhodně nezůstanete. Zajistili jsme vám možnost stravování se slevou v několika místních restauracích.

Jsme vám k dispozici jak pro krátkodobý, tak pro dlouhodobý pobyt.
Za příznivého počasí lze v atriu uspořádat oslavu či večírek.
Motel je nekuřácký - pro kuřáky je vyhrazen venkovní prostor.

Abychom zajistili vaši bezpečnost a pohodlí, pravidelně dezinfikujeme všechny pokoje a společné prostory ozónem. Ozón likviduje bakterie, viry a plísně a dodává prostorám příjemnou lehkou vůni.

Naši partneři

Booking.com ItalianEspresso.cz Kávovary WEGA Caffé Trombetta Hruškovice Williams Cyklisté vítáni
VEGA MOTEL v Sezimově Ústí hodnocení